Son arzusu seks oldu

Son arzusu seks oldu
Hayatının son dönemlerini yaşayan 22 yaşındaki bedensel özürlünün son arzusu seks olunca bakın ne yapıldı?Abone ol

İngiltere’de hayatının son dönemlerini yaşayan 22 yaşındaki bedensel özürlü, barındığı dini yardım kuruluşuna; son arzusunun cinsel deneyim yaşamak olduğunu söyledi. Kuruluş o dişçi seo lur verince gence internetten kadın bulundu.

Hemen onay çıktı

Doğuştan kas gelişmesi sorunu olan Nick Wallis önünde sadece bir kaç yıl kaldığını öğrenince kaldığı Hıristiyan yardım kuruluşuna son arzusunun ölmeden önce bir kadınla seks yapmak istediğini söyledi. Karara varmak için toplanan kuruluşun yönetimi gence onay verdi, ancak bakım evinin binasını kullanamayacağını bildirdi. İnternetten para karşılığında bir hayat kadınıyla anlaşıldı.

BBC belgesel yaptı

Gencin ailesi oğullarının bu deneyimi yaşaması için evlerini terk etti. Genç adam isteği yerine getirildikten sonra yaşadıklarının çok heyecanlı olmadığını ancak kadının kendisine çok iyi davrandığını söyledi. İşin en zor kısmının bu durumu ailesine söylemek olduğunu belirten Wallis, "Sonunda onlar da bana destek oldular" dedi. Yayın kuruluşu BBC bu hikáyeyi belgesel yaptı.Kategori : DÜNYA